+420 739 008 972
portusmedici@gmail.com

Individuální konzultace

Pomáháme lékařům kariérně růst

Témata konzultací

Pracovní cesta každého z nás je jedinečná a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a upravujeme obsah konzultací na míru dle potřeb konkrétního klienta. Cílem individuálních konzultací je pomoci lékařům a medikům dosáhnout jejich pracovního snu.

Kariérní poradenství

Pomůžeme Vám zjistit, která z mnoha kariérních možností pro lékaře je pro Vás ta pravá. Společně zjistíme Vaše silné stránky, Vaše očekávání a ideální náplň práce a dáme jasnější obrysy Vašemu pracovnímu snu. Provedeme Vás hledáním vhodných pracovních pozic v souladu s Vaším pracovním snem, abyste našli práci, která Vás bude naplňovat a kde budete spokojení.

Úprava životopisu

Věděli jste, že každá pozice vyžaduje trochu jinou úpravu životopisu a že byste neměli mít pouze jednu neměnnou verzi životopisu, ale upravovat jej vždy s ohledem na konkrétní pozici, na kterou se hlásíte? Pomůžeme Vám upravit životopis tak, aby Vaše zkušenosti maximálně vynikly. U některých pozic je také s výhodou využívat profesního profilu na LinkedIn -pomůžeme Vám vytvořit Vaší vizitku na LinkedIn, abyste byli vidět.

Příprava na pohovory

Již jste našli Vaši vysněnou pracovní pozici, zaslali do firmy Váš životopis a byli pozváni na pohovory, ale nabídka práce nepřišla? Při změně kariéry, při hledání první práce nebo při změně práce po dlouhé době může být obtížné obstát hned na prvních pohovorech. Různé pracovní pozice navíc obnáší různý styl pohovorů. Pomůžeme Vám zvýšit Vaše šance na pohovorech pečlivou přípravou s ohledem na konkrétní pozici.

Objednejte se:

Osobní údaje budou zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů uvedených na webu https://portusmedici.cz